Komentáre

Skvelá kuchyňa s výhľadom na obývaciu izbu (kopírujte štýl)

Skvelá kuchyňa s výhľadom na obývaciu izbu (kopírujte štýl)

ŠTÚDIO KRIS MOYA

Ak kuchyňa nie je jasná, musí byť otvorená do iných miestností, ako je to v tomto prípade, do obývacej izby, aby sa lepšie uprednostnilo prirodzené svetlo dopadajúce do všetkých rohov. Úspešná distribúcia nábytku v tvare A umožňuje maximálnu funkčnosť a kapacitu v minimálnom priestore. V kuchyni nie sú žiadne vizuálne prekážky kvôli absencii rukovätí a výberu modelu stropnej kapoty. Začlenenie dreva do police a jedálenského stola prináša teplo a rozbíja chromatické duo v čiernej a bielej farbe.

Reklama - Čítajte nižšie pod jedinečným priestorom ŠTÚDIO KRIS MOYA

Demolácia priečky, ktorá oddeľovala kuchyňu od obývacej izby, umožnila, aby bola miestnosť priestrannejšia, ľahšia a jasnejšia. Po stranách nábytku bol do stredu položený ostrov pripevnený k jedálenskému stolu. Nad ňou je elegantná dizajnová lampa. Je to Wireflow model Vibie.

funkčnosť ŠTÚDIO KRIS MOYA

Hladké čela bez nábytkových držadiel sú estetické a praktické, pretože ich systém gola umožňuje otváranie v akomkoľvek bode. Umývadlo pod dosku v antracitovej farbe a batéria na batériu Mila, Biela. Toaster, autor: Smeg.

jedinečný dizajn ŠTÚDIO KRIS MOYA

V nábytku vyniká zaslepovací modul na doske so zásuvkami a vlastným osvetlením. Jeho predná časť sa posúva nad hornú a zadnú časť, aby sa nezmenšil priestor. Pece a indukčné varné dosky, od firmy Smeg.

Prehrať kontrast ŠTÚDIO KRIS MOYA

Prirodzené svetlo, ktoré vstupuje cez okná obývacej izby a rozširuje sa do kuchyne, umocňuje biely funkčný nábytok, ktorý kontrastuje so žulou doskou v čiernom prevedení. Kuchynský nábytok Line-E, Santos, v White Seff, Modelová doska Zimbawue Anticato 2 cm, od Izarri. Strešná kapota liadok, od firmy Frecan.

Dizajn a funkčnosť ŠTÚDIO KRIS MOYA

Clysa - distribútor firmy Santos v Barcelone - mal na starosti projekt tejto kuchyne, v ktorej je v centre závodu ostrov s pridruženou kanceláriou.

Pripojená obývacia izba s jedálňou bola integrovaná, keď bola zničená stena, ktorá oddeľovala obe prostredia. Výsledok: šírka, homogenita a harmónia.

Zjednocujúci prvok ŠTÚDIO KRIS MOYA

Vedľa jedálne bol nainštalovaný originálny nábytok na mieru s policami a skrinkami. V hornej časti bolo zabudované svetlo, ktoré vylepšuje obnovený strop katalánskeho trezoru. Polica je od MB Concept.

Rôzne prostredia ŠTÚDIO KRIS MOYA

Podlaha v kuchyni bola pokrytá dubovým laminátom, ako vo zvyšku domu, s výnimkou pracovnej plochy, pokrytej keramickými dlaždicami v retro štýle. Týmto spôsobom je každé prostredie dobre definované. Laminátová podlaha Myslím, od firmy Quick-Step. Porcelánová podlaha patrí do kolekcie Octagon Vodevil, od Vives Cerámica.

V tvare písmena L a so stredným ostrovom infografiky

Skladovanie a spotrebiče. Paralelne s ostrovom boli predné stĺpy s priestorom na uloženie a integráciu pecí a chladničky. Naproti je knižnica spojená s kuchyňou a obývacou izbou.

Island + kancelária. V strede závodu vyčnieva ostrov, ktorý okrem práce ako pracovného a varného priestoru zahŕňa viacnásobné riešenia skladovania na oboch stranách.
Zvonok bol umiestnený na strop. Táto oblasť dopĺňa jedálenský stôl so štyrmi stoličkami.

Oblasť Guasu. Usporiadaný kolmo na ostrov, obsahuje umývadlo, integrovanú umývačku riadu, modul s vnútornými policami a ďalší so zásuvkami.

RÚRA NA VAŠOM BODE ŠTÚDIO KRIS MOYA

Rozmrazujte, zohrejte a hrianky. Hriankovač s odnímateľnou zásuvkou na drobky, od NWYJR, na predaj na www.amazon.es (82 EUR).

TÓNOVÉ RIZIKO ŠTÚDIO KRIS MOYA

Na šaláty, gazpachy alebo prvé krémy sezóny. Kameninová miska v červených odtieňoch od firmy Bloomingville (23 EUR).

Žmurknutie VINTAGE ŠTÚDIO KRIS MOYA

Ideálne na skladovanie cukru, ryže, korenia alebo strukovín. Plechovky s reklamnými obrázkami z 50. rokov, autor: Car Möbel (18,90 EUR / 5).

minimalista ŠTÚDIO KRIS MOYA

Elegantný a nadčasový dizajn z nehrdzavejúcej ocele. KWC ERA otočná páková batéria (od 970 €).

RESISTANT ŠTÚDIO KRIS MOYA

Ako stôl alebo podnos prinesie do vašej kuchyne nádych tepla. Doska na krájanie bambusového dreva Aptitlig od spoločnosti Ikea (5 EUR).

ČISTÉ LINKY ŠTÚDIO KRIS MOYA

S operadlom a bielym lakovaným sedadlom DM a prírodnými dubovými nohami, čo je dobrá kombinácia! stoličky Areia, od Kave Home (91 €).

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA ŠTÚDIO KRIS MOYA

Vyzerá to ako hydraulická dlaždica, ale nie je. Vinylová doska Line Plus intenzívna Almeria čierna, autor: Leroy Merlin (12,45 EUR / m2).

ZA 8 KOMENZÍN ŠTÚDIO KRIS MOYA

Tento masívny dizajn z ružového dreva ladí s triezvymi a rafinovanými interiérmi. Štvorcový jedálenský stôl Štokholm; Má rozmery 140 x 78 x 140 cm a je od Maisons du Monde (499 EUR).

monochromatické ŠTÚDIO KRIS MOYA

Ľahké a odolné sú návrhy týchto jemne žilkovaných kameňov, ktoré sú ideálne pre podlahy, steny a dosky. Spekaný kameň Nero Marquina, v hrúbke 6 a 12 mm, od Neolith (skontrolovať cenu).

monochromatické ŠTÚDIO KRIS MOYA

Spekaný kameň Krater, v hrúbke 6 a 12 mm, od Neolith (skontrolovať cenu).