Články

Plážové dekorácie. Získajte skvelú plážovú výzdobu

Plážové dekorácie. Získajte skvelú plážovú výzdobu

DEKORATÍVNE IDEAS
- Dať viac vzduchu moderný a exotické k ozdobe, Podrobnosti sú kľúčové. Používajte doplnky ako surfy a plachetnice v mini verzii, riad s evokujúcimi výtlačkami, laná s uzlami námorníkov, dokonca aj rybárske siete. Posledný dotyk pre vzhľad plážovej párty, papierové ozdoby visiace zo stropu so zmesou farieb.
- Na osvieženie životného prostredia sú motívy džungle jedinečné. Svieža vegetácia víťazí so skutočnými kvetmi a rastlinami, ale tiež tlačená na textil alebo papier. Odhalenie sezóny: pletené plastové koberce, vhodné na vonkajšie použitie.
- Zdobenie figúrkami zvierat je trendom. Najprv lovili trofeje, ale teraz sú to druhy všetkého druhu: vtáky, ryby, plazy, cicavce, hmyz ... A nielen na stenách, sú tiež prítomné na nábytku a podlahe, aby poskytovali farbu a veľa nedbanlivosti.

Reklama - Neustále čítajte v službe Shark Safe

V tomto rohu nie je čoho sa báť. Je to relaxačné prostredie pre voľný čas.
Hlava žraloka, ktorý nás pozoruje, visí ako trofej; je z Labyrintu (180 EUR).
Kreslo (590 EUR / dva) a stolík (190 EUR) IKB 191; obidve sú z bambusu francúzskeho pôvodu, štyridsať. Vankúš z Los Peñotes. Ryby (každý 39,95 EUR); umelé kvety (každá 26,95 EUR) a vedro
zinok (23,95 EUR); všetko od A Loja do Gato Preto. Vzor z ružového papiera Visionary,
z Ikea (3,99 EUR a 9,99 EUR).

Happy hour

Najslávnejšie z hodín je neomylný nárok na akomkoľvek mieste ... Znovu to vytvorte look 2x1 s barovým nábytkom s letným vzduchom zdobeným kvetmi. Uvidíte, ako roh získava plážový vzduch. Tu to bolo vyrobené v trstinovom bare z IKB 191 (585 EUR). Stolička, Living Retro. Kokteilové trepačky, od El 8. Svetelný plagát v tvare ruky (100 EUR v El Laberinto). Carpet, autor: Leroy Merlin.

Dobrý život

Vedeli ste, že hojdacia sieť sa volala „kolíska bohov“? V letných mesiacoch sú kvôli svojmu mäkkému pohybu veľmi vyhľadávané, aby si vychutnali spánok a chvíle pokoja. Na vyvolanie vôd exotických rajov je hojdacia sieť dokonalá Quito, od Bauhaus, z tyrkysovej bavlny (34,90 EUR). Vankúše od spoločnosti Zara Home. Umelé kvety od A Loja do Gato Preto. Váza z Labyrintu. Potlačený koberec, plast, Los Peñotes.

Špičkové vzory

Milovníci dizajnu na pláži sa tiež tešia na to, že sa nachádzajú v chladnom prostredí v štýle pláže. Veľkolepý, predseda Los Peñotes (529 EUR) a papier Sunbird, s bujnou vegetáciou, návrhár Matthew Williamson pre Osborne & Little (106 EUR / rolka). Doplňte dekoráciu detailom trendy, poster s podsvietením, autor: Polonium 209 (140 EUR). Bambus, z Ikea.

V tieni

Chráňte sa pred slnkom pod palmou alebo stromom nie je vždy možné, ale je ľahké vytvoriť chladné miesto s prekážkami, ako sú tieto, od Leroy Merlin; alebo s tieňovými sviečkami s veselými textíliami. Pozrite sa, ako sa to robí v / diy-remeslá / tkanina-slnečník

Viacfarebné stoly

Odvažte sa s prezentáciou, kde je hrdinom chromatizmus. Inšpirujte sa v podnosoch plných tropického ovocia. Mix vitamínových farieb: oranžová, zelená a žltá. Pripravte si krájanie ovocných špajlí a dajte čerstvý vzduch na pitie s brčkami zdobenými papierovými minibusmi, ako sa máte, tygr. Plastifikované obrusy od spoločnosti Zara Home
(Každý 39,99 €). Na pozadí panoramatický papier Caracas od Caselia; Meria 4,50 x 2,0 m (246,40 EUR). Tiki z Labyrintu.

Beach zázemie pre selfie

Palmy, surfy, jemný piesok ... všetko a ešte viac môžete mať na ozdobenie stien papierom alebo nástennou maľbou. Na týchto výtlačkoch je veľa vzorov! Od fotografií exotických pláží po ilustrácie, ako je táto nástenná maľba Valley Isle, Coordonné. Papagáj visieť zo stropu, v labyrinte.

Pocit čerstvosti

Nie všetko slnko, nie všetky tieňa. V ideálnom prípade existujú oblasti, kde sa môžete uchýliť v najteplejších hodinách. Pre bezpodmienečné hviezdneho kráľa bude potrebné nechať nejaký slnečný roh. Kreslá: čierne, od Ikea; s vysokými zadnými a vodorovnými pruhmi, od IKB 191; a štýl Emmanuelle od spoločnosti Living Retro. Vankúš, od Zara Home. Prirodzené prekážkové rolety (22,90 EUR / rolka v Leroy Merlin). Drevený stôl, obrus (63,75 EUR) a rastliny, Los Peñotes.

Evokatívny mix

Rustikálne drevené schody, ktoré poskytujú prostrediu vzduch ošumělý (39,45 EUR v Los Peñotes) slúži ako stojan na kabáty. Na stenu stojan na kabáty, maľba a flamenco, autor El Laberinto. Uteráky z rituálov vo farbách limitovanej edície leta 2015. Na týchto riadkoch sú šálky (každá po 2,50 EUR) a taniere (každá po 3,95 EUR) v A Loja do Gato Preto.

prímorské

V prostredí, ktoré evokuje more, je zmes modrej a kontrastnej bielej farby must, Sú to dominantné farby v námornej výzdobe.