Články

České a horúce noci! Triky prežiť zvyšok leta

České a horúce noci! Triky prežiť zvyšok leta

Leto je najlepší čas roka, aby ste si urobili pauzu pred slnkom, ale Keď sa horúčka stlačí, noci sa môžu stať skutočným peklom... Takže ak v domácom prostredí tiež trpíte letnou horúčkou, vezmite na vedomie naše tipy na dekódovanie a pôjdete spať ako sľub, sľúbil!

Reklama - Pokračujte v čítaní nižšie Povedzte stropným ventilátorom áno Frog Faure

Nájdete ich v veľa rôznych štýlovDobrá vec je, že nezaberajú priestor! Bezpochyby najrýchlejší spôsob, ako uvoľniť teplo.

Jemné farby Ryan McVay

chromatická škála mäkkých tónov Nielenže „upokojí“ pohľad, ale neabsorbuje farby rbude to vyzerať oveľa chladnejšie.

Pridajte izbové rastliny Silke Zander / Picture Press

Rastliny sú vašimi najlepšími spojencami v boji proti vysokým teplotáma je to tak, že vám okrem chladenia životného prostredia môžu pomôcť aj v prípade, že máte problémy s dýchaním alebo iné stavy. 100% prírodný luxus!

Vonkajšie svetlá Anglický súd

Nie, nehovoríme vám, aby ste žili ako v praveku, ale svietenie doma znamená, že bude teplejšieTakže, ak nemáte na výber, používať stmievateľné svetlá a udržiavať osvetlenie slabé. Lampa El Corte Inglés.

Ahoj, ahoj zamat Khatawut Chaemchamras / EyeEm

Velvet je jedným z najúspešnejších trendov roku, ale čelíme mu, v lete nie je vytrvalosť! tak Ak máte akékoľvek kreslo alebo pohovku s týmto čalúnením, prikryte ich plachtou osviežiť ich

Osvetlite okná Tariq Dajani

Rozlúčte sa s hustými a ťažkými závesmi (okrem zimy) a rozhodnúť sa pre svetelné závesy alebo rolety ktoré zabraňujú prechodu svetla.

Používajte prírodné tkaniny Domov Zara

Je leto a horúce, však? Potom uzamknite prikrývku vlasov alebo vlny a Vsádzajte na čerstvé a prírodné látky, napríklad ľan, Vaša pokožka vám ďakuje! Obliečka na paplóne Domov Zara.

Vypnite rúru SSC

Používanie rúry vytvára veľké množstvo tepla v kuchyni, a teda aj v dome. Takže viete, keď teploty stúpajú ... viac šalátov a menej pizze!