Popisy

Dobré nápady na upratovanie kúpeľne

Dobré nápady na upratovanie kúpeľne

IDEAS UCHOVÁVAŤ OBJEDNÁVKU V KÚPEĽNE

- Ide o nájdenie užitočných priestorov. Dokonca aj tie najvzdialenejšie miesta môžu obsahovať nádoby na triedenie bielizne, úzke police, do ktorých sa ukladajú uteráky, preložené nejakou milosťou, alebo stojan na šaty za dverami pre župany. Vynásobte kapacitu.

- otvorené kníhkupectvá alebo pomocný nábytok Je veľmi praktické mať pri sebe výrobky, ktoré používame v dennej hygiene. Triediť kozmetiku vo vnútri zásuviek alebo košov, ktoré urýchľujú čistenie kúpeľne. Uistite sa, že položky, ktoré vyberiete, vydržia vlhkosť a dajú sa ľahko čistiť. V ideálnom prípade by malo byť príslušenstvo multifunkčné, napríklad otvorená polica obrázka s policami a zásuvkami pripevnenými ku každej polici v spodnej oblasti.

Reklama - Pokračujte v čítaní pod malou kúpeľňou?

Vyhľadajte skladové riešenia, ktoré neznížia priestor na toalety. Stenu v najvyšších oblastiach alebo priestor sprchy alebo vane je možné použiť s vertikálnymi organizačnými systémami, ktoré zahŕňajú vešiaky, police a moduly s dverami. RueVintage74.com

Súprava prvej pomoci

Vitríny, ktoré boli kedysi používané ako lekárske skrinky, majú špeciálne kúzlo. Sú vynikajúcou ukážkou na predstavenie vašich obľúbených parfumov a kozmetiky. Pokiaľ ide o jeho obnovenie, závisí to od osobného vkusu každého z nich; Jednou z možností je maľovať drevo, sťať ho alebo, ako v tomto prípade, ozdobiť strany.

Umenie umiestňovania

S takou knižnicou môžete usporiadať najpoužívanejšie kúpeľňové potreby bez toho, aby ste museli otvárať a zatvárať dvere a / alebo zásuvky vždy, keď ich potrebujete. Samozrejme, všetko je v dohľade. Najdôležitejšia vec: nenasýtiť police a vytvárať dekompozície. Z Ikea: fľaše (9,99 EUR / 3); centrum (5,99 EUR) a uteráky (každý 3,99 EUR).

Stavte na funkčný nábytok

A šité na mieru každému priestoru. Séria Matty, od spoločnosti Vina, je k dispozícii v štyroch veľkostiach: 60, 70, 80 a 100 cm, v bielej a čerešňovej farbe (od 99 EUR).