Popisy

Pripravený ísť späť do školy

Pripravený ísť späť do školy

Zdvorilosť Søstrene Grene

Máte všetko Ak ste nemali čas mať všetko pripravené na svoj prvý deň v škole, nebojte sa, že ste stále načase. Pozrite sa na výber, ktorý sme pripravili, aby vašim najmenším v novom kurze chýbalo niečo.

Reklama - čítajte ďalej Využite zľavy! Zdvorilostný InterSport

Až do 23. septembra využite ponuky až -45% v značkách, ako sú ADIDAS, ASICS, NIKE, PUMA ... V kampani #QUIEROVOLVERYA, ktorú spustili obchody InterSport pre návrat do školy tento rok, budete môcť vybaviť to najlepšie Ponuky (v obchodoch a online).

www.intersport.es

2 x 1

Originálny orezávač ceruziek s dvojitou funkciou, orezávač ceruziek s nádržou a guma bez PVC.

Živočíšne gumy od spoločnosti Faber-Castell, 2,50 € / cu.

Programy pre školy

Nezabudnite! Zapíšte si domáce úlohy, stretnite sa, schôdzky atď. V krásnych programoch.

Od tej doby menej drám a viac túžby a raja 22,50 € / cu, UO.

Vaše spomienky

Ak vaše dieťa začne materskú školu, školu alebo zmení vzdelávací cyklus, získajte a Rodinná pamäťová skrinka, od Cheerza, od 50 €. Jedná sa o balík s krásnym rámčekom s oddeľovačmi a kódom, ktorý vám umožní tlačiť medzi 100 a 300 fotografiami po celý rok. Uložte fotografie svojich detí z vianočných školských osláv, karnevalových kostýmov, prvých narodenín s priateľmi, promócie ...

Milé spomienky v ktorom uvidíte, ako rastú a užívajú sa. Krásna a praktická krabička, ktorá vám umožní mať vaše fotografie v poriadku a po ruke. Zamilujete si to!

Vynásobte metre

Ak máte doma málo miesta, existujú originálne a praktické riešenia, ktoré majú študijnú oblasť. Nábytok na mieru, police, ktoré sa transformujú na stoly, skladacie krídla alebo skladacie stoly sekretár, 72x36x18 cm, 160 €, dostupné v iných farbách a veľkostiach, na predaj v Menamobel.

Najchutnejšie jedlá a občerstvenie

Základom školy sú okrem kníh, ceruziek alebo batohov aj obedové boxy. Občerstvenie v dopoludňajších hodinách, obedy alebo piscolabis na konci triedy by mali ísť do vzduchotesnej nádoby, ktorú môžu deti ľahko otvoriť, s niekoľkými oddeleniami na oddelenie jedla, odolnými voči nárazom a zábavnými výtlačkami.

Tartera s kresbami dinosaura, 9,90 €; ruža s dúhou, 9,90 €; malé nádoby rôznych tvarov a farieb, 8,50 € / 12 jednotiek Predaj loft Rice.

Vtipné batohy

Vyberte si batoh, ktorý sa vám páči, ale tiež je to vaša veľkosť, s remienkami a čalúneným operadlom.

Dino batoh, 40 €, Pocchari, 34 €, z babyandcool.es

Všetky zhodné

Berušky chodia tiež do školy alebo aspoň do školských doplnkov.

prípad, 4,90 €; notebooky, od 0,90 €; vrece - vrece, 4,90 €. Z blond.

Vlastný priestor na domáce úlohy Zdvorilosť Søstrene Grene

Keď deti začnú robiť domáce úlohy, odporúča sa, aby ich deti mali priestor špeciálne navrhnutý na štúdium. Znamená to vášho syna Pri výbere stola a stoličky, čím viac sa im to páči, tým lepšie sa budú cítiť a čím skôr si zvyknú na štúdium.

Stôl, 90 x 40 x 74 cm, 54,80 €; stolička s kolieskami, 48,92 €; nástenný organizér, 60x11x70 cm, 46,40 €; stolná lampa, 19,98 € a ružová taška, 1,67 €. Všetko je od Søstrene Grene.