Popisy

A teraz, čo mám robiť s toľkými taškami?

A teraz, čo mám robiť s toľkými taškami?

Giphy

Tašky a topánky sú pri nakupovaní zvyčajne najväčší fetiša dáva to pocit, že pre mnohých, ktorých máme, je ich vždy len málo! Problém pri príchode domov a hľadaní miesta kde bývať ...

Práve z tohto dôvodu Nižšie uvádzame niekoľko nápadov na alternatívne ukladanie, ktoré vás dostanú z problémov (a šialenstvo).

Reklama - čítajte ďalej pod 1 na stene Etsy

Vyberte stojan na kabáty vtipné ako tieto drevené, a položte toľko, koľko potrebujete na priehľadnú stenu, Bude to veľmi originálny spôsob, ako mať vaše tašky pod kontrolou!

Kúpiť teraz

2 V drevených škatuliach IKEA

Drevené škatule sa výborne hodia na skladovanie kdekoľvek v dome a je to tak, že okrem toho, že máte rustikálny dotyk do životného prostredia, môžete maľovať a zdobiť podľa svojich predstáv, takže sú veľmi roztomilé vedľa vašich tašiek.

Kúpiť teraz

3 Na poličke rebríka Anglický súd

Akoby to bola umelecká galéria, Použite rebrík typu police na odhalenie vašich tašiek drahšie zlepší jeho pôvab, a vy ich môžete vidieť očarene!

Kúpiť teraz

4 Nad skrinkou IKEA

Nezáleží na tom, či sú vaše skrine veľmi vysoké (Na vrchol môžete vždy použiť stoličku alebo rebrík), pretože horná časť je ideálna na umiestnenie týchto vyhodených tašiek.

Môžete použiť niektoré políčka, ako sú políčka zobrazené na predchádzajúcej fotografii, alebo použiť nejaký kôš, to je vaše podnikanie!

5 Kôš pre vaše tašky IKEA

Viete si predstaviť, aké pohodlné môže byť použitie košíka na uloženie vašich tašiek? Môžete si ju vziať so sebou kamkoľvek budete potrebovaťa vždy ich budete mať po ruke. Tip: majte v sebe tašky, ktoré dáte viac.

Kúpiť teraz

6 Pod schodmi Môj dom

Využite časť užitočnej medzery pod schodmi umiestnite vrecia, ktoré najmenej používate, ale uložte ich do škatúľ, aby ste predišli prachu. Videné a nevidelé!