Informácie

Penthouse s rozlohou 180 m²

Penthouse s rozlohou 180 m²

Možnosť rozšírenia užitočných metrov vášho domu bola veľkou úľavou pre rodinu, ktorá to vlastní Prístav v Madride, pretože hoci pôvodná rastlina bola dosť veľkorysá, narodením ich dvoch detí sa prejavil nedostatok spální.

Riešenie - zamýšľané Luis de la Infanta a Eduardo Robles- bol transformovať solárium do iného poschodia domu, V tomto novom priestore bola nainštalovaná hlavná spálňa koncipovaná ako suita s šatňou, kúpeľňou a priamym vstupom na novú terasu. Spoločné priestory, ako napríklad obývacia izba alebo jedáleň, si po vyrastaní rodiny potrebovali zmenu; Preto bolo rozhodnuté získať merače v miestnosti integráciou starého prístupu do solária. Nový priestor, v ktorom farby hrajú zásadnú úlohu, má závideniahodné svetlo a amplitúdu. Je zvláštne, že hra bola vytvorená pri maľovaní jednej zo stien červenej: čistota čiar a dizajnu na boku a neutrálne prvky a doplnky klasického vzduchu iba otáčaním hlavy.

Francisco Domínguez, návrhár interiérov zodpovedný za dekoráciu, zvolili kombináciu kombinácií štýlov, materiálov a inteligentného využívania farieb. Dekorácia obohatená o študovaný a vyvážený kontrast ktorý prechádza celým domom bez zhonu. Veľká časť úspechu je nepochybne spôsobená používaním prírodného svetla ako hlavného zdroja a integráciou vonkajších priestorov, ktoré sú teraz koncipované ako rozšírenie interiéru: obytné priestory, odpočívadlá a dokonca aj jedáleň. , ktoré umožňujú život vonku.

Reklama - Prečítajte si nižšie POTREBNÉ OBLASTI

Nové schodisko spája obývaciu izbu s prvým poschodím, ktoré vzniklo po reforme. Integrácia tohto nového prvku bola jednoduchá vďaka jeho dizajnu: svetlo, biela povrchová úprava a priehľadné sklenené zábradlie. Sedačky od KA International (po 1 000 EUR). Vankúše od Becara a Gastón y Daniela. Koberec Helsingör, 2 x 3 m, od Ikea (179 EUR). Stojacia lampa, Modiss (450 €).

PRACOVNÝ ROH

Hneď pod bol zorganizovaný malý pracovný kút, ktorý využil stenu, ktorá pomáha vymedziť priestor. Pracovný stôl, VTV (250 € bez obálky). Predsedníčka z La Oca (250 EUR). Flexo, Svetelné roky (približne 190 EUR).

SALON

Správna orientácia domu a veľké okná umožnili maximálny výkon prirodzeného svetla, túžbu a takmer požiadavku majiteľov. Dekorácia koordinovaná vo veľmi ľahkom piesku a toastových odtieňoch bola najlepšou výstužou na zvýšenie jasu. Kreslo na ceste domov (400 EUR). Sklenené vázy v bielej a červenej farbe od spoločnosti Los Peñotes (od 16 EUR). Svietidlo (273 €) a príslušenstvo, od Becara.

Jedáleň

Jedáleň zaberá priestor starej terasy; Táto vlastnosť poskytuje príjemné prirodzené osvetlenie, ktoré môže byť v určitých časoch nadmerné; Z tohto dôvodu boli okná pokryté žalúziami, ktoré sa neodchyľujú od nábytku a preosievajú nadmernú čistotu. Jedálenský stôl na mieru (približne 1200 €). Drevené stoličky so sedadlom s mriežkou a operadlom (1500 € / šesť, skupina 13). Stropná lampa, Modiss (570 €). Stolové obrúsky a obrúsky, na predaj v Gastón a Daniela. Riad, poháre, likéry a vázy sú od firmy Becara.

BEDROOM

V oddychovej zóne je nevyhnutné zachovať súkromie; Tu sa to dosiahlo bez straty komunikácie so zvyškom priestoru. Riešením boli pôvodné posuvné dvere, veľké, ktoré, otvorené, úplne zmizli a umožňujú integráciu prostredí. Posteľ a čelo postele od spoločnosti La Oca (približne 1 400 EUR). Vankúše, textúry a behy. Lampy od spoločnosti Ikea (každá 29,94 EUR). Obrázok maľoval Ugarte, na predaj v meste Brocar (695 EUR).

obväz

Absencia priechodových dverí vyniká na druhom poschodí; Spálne aj kúpeľňa boli ohraničené dvoma stenami bez toho, aby boli zatvorené, v ktorých sa skrývajú šatne šatne. Priečka, ktorá komunikuje s terasou, bola vyrobená zo skla, a teda neuveriteľná svietivosť získaná pre celú rastlinu bez straty nezávislosti alebo súkromia. Biely vak na predaj v KA Intenational (približne 300 EUR). Fľaše na vodu na žehlenie od spoločnosti Los Peñotes (každá po 7,50 EUR).

ZARIADENIE

Dobrá dávka vynaliezavosti umožnila získať viac zo zariadení v novom závode. Profesionáli zodpovední za vykonávanie reformy Project Codal integrovali všetky prvky do výzdoby. Posuvné dvere s oceľovými zameriavačmi, najmodernejšími spínačmi alebo dizajnovými medzerami objasňujú možnosť dosiahnutia všetkých technologických pokrokov bez zanedbania estetiky.

TERASA

Aj keď sa majitelia tohto podkrovia rozhodli vzdať sa solária s cieľom rozšíriť dom, ako to bolo o mnoho metrov, stále bolo možné udržať príjemnú terasu s obývacím a jedálenským kútom. Všetok nábytok zo záhrady je od Unopiú. Vankúše, Gastón a Daniela. Deka a kamenný popolník od Becara. Všetky príslušenstvo, sadiace stroje a rastliny sú z Los Peñotes.

VONKAJŠIA IZBA

Jedáleň a priestor na posedenie na terase boli navrhnuté tak, aby sa tešili rodine a priateľom.

OBLASŤ RELAX

Merače, ktoré sú k dispozícii na terase, tiež umožnili vytvoriť priestor pre relaxáciu a intimitu s dvoma pohodlnými ležadlami obklopenými zeleňou, kde si oddýchnuť a urobiť si prestávku.

KÚPEĽNE

V tomto priestore vyniká študovaná zmes materiálov s drevom wenge na podlahe a kombináciou čiernej bridlice a bielej farby na stenách. Vzhľadom na tento význam krytín sa rozhodlo o znížení nábytku; napríklad skladovacie priestory sú jednoduché výklenky vyrobené v stenách a rozdelené sklenenými policami. Schodisko v tvare uterákov od firmy Sandra Marques (približne 50 EUR). Uteráky, textúry.

SPRCHA

Časť terasy, úplne súkromná, sa rozširuje, obklopuje kúpeľňu a zhoduje sa so sprchovacím kútom. Taký luxus sa nevynechal; Sklenená priečka vám umožní obdivovať nádherný výhľad na mesto. Vázy z Los Peñotes (od 14 EUR). Lastúra (22 €) a fľaše na soľ, od Becara.

BYTOVÝ PLÁN