Informácie

Recyklujte staré dvere a uspejte s nimi

Recyklujte staré dvere a uspejte s nimi

Vymeňte dvere, ale nevyhadzujte tie staré. Môžete si s nimi urobiť skutočné šperky! Z stojanu na kabát na obrazovku alebo zrkadlo. Odstráňte dvere a uložte ich na miesto chránené pred nepriaznivým počasím. Vyvarujte sa dažďu a mrazu. Predovšetkým to bolo vlhké.

Čokoľvek sa rozhodnete, prvým krokom je obnovte svoje dvere Dôkladne sa obrúsi. Ak im chcete dať retro vzhľad, môžete to urobiť pomocou techník maľovania: praskanie, brúsenie v rohoch ... Dobré predbežné brúsenie na odstránenie všetkých škôd pomôže jej budúcemu zachovaniu a dosiahne úspešné dokončenie.

Farba a vek pri mŕtvici účinok kriedový a bitúmen Judea. Inou metódou môže byť brúsenie po maľovaní. Len to urobte zľahka!

Nastal čas. Chcete obrazovku? Medzi ne umiestnite niekoľko mobilných vízových víz a vytvorte trojitú štruktúru. Stojany na kabáty vám môžu pomôcť pri objednávaní, ak ich umiestnite do šatne.

Ak chcete posuvné dvere vyrobiť, umiestnite horného vodítka, zaveste ich a sa môže pochváliť dverami pre domácich majstrov!

Ak chcete vytvoriť zrkadlo, položte zasklený povrch na úplne pieskovaný a čistý podklad. Vložte horúci silikón a položte ho na stenu. Koloniálny štýl z najelegantnejších s pár vylepšení. Orámujte rám z bronzu a vyšívajte svoj projekt.

Opovažuješ sa?