Informácie

Prístavok s plochou 100 m2 s podkrovím

Prístavok s plochou 100 m2 s podkrovím

Úchvatné výhľady na Barcelonu a Tibidabo, prirodzené svetlo v hojnom množstve po celý deň a privilegované umiestnenie v hornej časti mesta sú dostatočnými dôvodmi na to, aby domov oslnil každého urbanitu na prvý pohľad. Ak by to nestačilo, pôvodné rozdelenie tohto podkrovia sa postará o zvyšok. s 100 m2 plochy účet,iné, s malým podkrovím asi 20 metrov; úplne otvorený do obývacej izby, ideálny na nájdenie práce, odpočinku, čítania alebo na odpočinok pri počúvaní hudby. Spolu so všetkými týmito kvalitami vyniká veľmi atraktívna štruktúra odkryté trámy na stropoch, veľké balkóny so zasklenými dverami vo všetkých izbách a krásna drevená podlaha v celom dome. Na rozdiel od týchto architektonických prvkov, typických pre 19. storočie, zdôrazňuje oveľa aktuálnejšie poznámkya dokonca aj priemyselný vzhľad, ako schodisko, ktoré spája obývaciu izbu s podkrovím, veľmi strmé a vyrobené z bieleho kovu. Bola doplnená o zábradlie rovnakého štýlu, ktoré bolo kombinované s drevenými schodmi a zábradlím, aby nebolo tak chladné. Pokiaľ ide o dekoráciu, hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť otvorené priestory, svetlo a so základným nábytkom, kde v stenách a čalúneniach prevládajú neutrálne tóny.

Drevo je jedným z hlavných predstaviteľov výzdoby stolov - centier a jedální - rovnako ako v kuchynských a spálňových skriniach., zdobené kyslou sklenenou štvrtou. V kúpeľni, ktorá bola rozdelená do dvoch priestorov, bolo tiež vybrané drevo na dosku na mieru a rám zrkadla. Akonáhle bola dosiahnutá táto pokojná a uvoľňujúca atmosféra, boli predstavené rôzne nádychy farieb. Farebné vankúše v spálni, ostatné v obývacej izbe, koberec s jasnou farbou baklažánu. Obrazy, z ktorých mnohé sú abstraktné, a čiernobiele fotografie ukončili tento osobný dom, ktorý, ako sa často stáva, je skutočnou odrazom jeho obyvateľov.

Reklama - Pokračujte v čítaní nižšie Pôdorys, otvorený do obývacej izby, bol ohraničený veľmi ľahkým zábradlím, aby sa úplne integroval do obývacej izby.

Okrem toho sa zachoval rovnaký dekoratívny štýl ako vo zvyšku domu. Kreslo čalúnené surovou farbou; Posteľná bielizeň a stolík s nožnicovými nohami. Všetko od spoločnosti Santa & Cole. Drevené konferenčné stolíky navrhol majiteľ domu.

Farba a čalúnenie v krémovej farbe kontrastujú s podlahou a stolmi z tmavého dreva.

Konferenčné stolíky navrhnuté majiteľom. Obrázok v The Mumbay and Company. Koberec v Indii a Tichomorí. Vankúše od spoločnosti Habitat.

Jedáleň sa nachádzala v oblasti priechodu do miestností, preto bol zvolený úzky stôl, ktorý neprekážal priechodu.

Drevený stôl zakúpený v obchode so starožitnosťami Francesc Sague. Čalúnené kreslá v bielizni v Indii a Tichomorí.

Kuchyňa bola vybavená laminátovými skrinkami, ktoré napodobňujú povrchovú úpravu dreva.

Výsledok je rovnako teplý a lepšie sa čistia. Aj napriek tomu, že to nebolo príliš tmavé, boli krytiny umiestnené vo veľmi svetlých odtieňoch a prístrojoch z nehrdzavejúcej ocele. Kuchyňa na mieru tesára. Zariadenia, Teka a utierka, Textúra.

Riešenie

Schodisko, vyrobené zo železa a s drevenými schodmi, bolo navrhnuté s jediným zábradlím, ktoré dodá celej jeho vizuálnej ľahkosti.

V spálni bolo rozhodujúce získať dostatočný a čistý priestor.

Preto sa upustilo od veľkého nábytku. Namiesto toho sa rozhodli pre bielu maľovanú železnú dosku a veľmi ľahké skladacie nočné stolíky. Štítok Francesc Sague. Nočné stolíky od Pilma. Posteľ, Habitat.

Dobrý nápad.

Po pár metroch v štvrtej kúpeľni sa malý rozdeľovač spálne použil na nájdenie umývadla. To nie je také ohromujúce.

Skriňa hlavnej spálne bola vyrobená z dreva, aby do miestnosti vniesla teplú poznámku.

Dvere boli osvetlené kyslým sklom. Umývadlo na podpis Roca. Kúpeľňové doplnky do kúpeľne. Posteľná bielizeň z Indie, Tichého oceánu a Habitatu.

PLANO

3 teplé tóny: Základ v surovej farbe vyžaduje pestrofarebné tóny. Tu sa béžová PL.015 kombinovala s doplnkami oranžovej A0.99 a jahody B.045. Všetky podpisy Valentína.