Informácie

Vianočné trendy

Vianočné trendy

Aký trend uprednostňujete zdobenie vianočných sviatkov? Či už si to dokážete predstaviť v tradičných farbách týchto dátumov (červená, zelená a biela) alebo naj severskejšej v bielej a drevenej, alebo dokonca v najformálnejšej a najzábavnejšej verzii prispôsobenej malým rozmerom alebo duchu, všetci ich máte v tohtoročné trendy v El Corte Inglés. Hodnotíme:

VIANOČNÝ DUCH Najtradičnejšie, ale zároveň plné správ. Dominuje farba červená, tartan (kockovaná a pruhovaná látka) je vytlačiť najpoužívanejšie a vrecovina vyhrieva každý ornament. Do tohto trendu sa vkrádajú aj ananásy. Dotyk pôvab Dali závesné ozdoby vyrobené tradičnou technikou fúkaného skla.

NORDIC ESSENCE Ak sú vaše jednoduché čiary, máte dekoráciu založenú na jednoduchosti (vnímaná ako plus, ktorý sčítava). Biela a sivá sú jeho farby, ale červené iskry tiež skĺznu. Drevo vo svojej naj rustikálnejšej verzii sa kombinuje so zinkom, plátnom a plsťou. Prírodné a teplé

VIANOČNÉ OŠETRENIA Elegancia vo svojej najčistejšej podobe. Zlaté odrazy dávajú sofistikovanosť, ale zdieľajú s nimi význam blyští, kovy, rytiny a ozdoby.

ODRAZ SVETLA Všetko Vianoce žiaria! Kryštály odrážajú okolité iskry. Ozdoby získavajú lesklé a lesklé povrchové úpravy. Kovové trblietky a odtiene sú však zmiešané s prírodným motúzom z juty.

Magický les Viete si predstaviť zasneženú krajinu s vločkami padajúcimi na druhú stranu okna? Potom stavte na zasneženú úpravu na ozdoby z vianoc. Biele vetvy, čisté drevo a modré tóny, mierne ohriate medenou, plyšovou a hotovou ozdobou denim. Aká aktuálna!

POM POM VIANOČNÉ Výbuch farby pre temperamentných duchov. Jedná sa o Vianoce určené pre najmenšie z domu (alebo pre vás, ak máte pocit, Peter Pan). Ozdoby sú ručne vyrábané v háčkovaní, pom poms sa mieša s látkou a papierom a vytvára malé a magické postavy. Fantasy hra, ktorú si bude celá rodina užívať doma.

Teraz si môžete vybrať trend alebo kombinovať vo svojom dome ozdoby niekoľkých z nich. Bude to vaše Vianoce, vždy čarovné, vždy osobné!