Články

Výstavné rámy na ozdobenie stien pôvabom

Výstavné rámy na ozdobenie stien pôvabom

Ako sme vytvorili tieto kompozície:

Na pracovnú plochu natrite štetcom vybraté fotorámčeky podľa vašich preferencií. Vybrali sme rozsah, ktorý siaha od zlomenej bielej po sivú, aby zodpovedal tónu tapety alebo steny. Ak chcete dosiahnuť jednoduchú povrchovú úpravu, naneste vrstvu farby posunutím kefy vo všetkých smeroch. Po zaschnutí naneste vosk štetcom a handričkou, ktorá po sebe nezanecháva vlákna, aby sa dobre preniklo farbou. Eliminujte excesy. Pred umiestnením na stenu si ich preštudujte. Nakoniec sa vyvarujte otvorov upevnením rámov lepiacimi prúžkami.

Materiály, ktoré sme použili:

Tapeta (to je škandinávsky, 55 € / rolka, od tienda.puntosuspensivo.com), fotorámčeky (tieto sú od Zara Home), maľba Chalk Paint, vo farbách Staré biele a grafit, Annie Sloan, dokončujúci vosk Mäkký vosk a kefou od Annie Sloanovej lepiace pásky príkaz, 3M.

Reklama - Čítajte pod farbami PLAY

Vyberte si rám, ktorý sa vám najviac páči, dizajnom alebo úpravou a namaľujte ho v živej farbe. Získate to, aby vynikali nad ostatnými a dáte teplo okolitému prostrediu. Zlatá klietka, biele sviečky a kovová skrinka, na predaj v Ikea.

Zarámované rámy ...

Na biele steny odrežte niektoré listy tapiet folio, pripevnite ich k stene a na ne umiestnite centrované rámy. Môžete si ich zahrať s každodennými predmetmi.

Zloženie sivom lakovaných rámov

Gray je triezvy a elegantný odtieň, ktorý dáva veľa hry. Závisí to len od toho, ako sa kombinuje. Kombinujte snímky rôznych štýlov a obohatte kompozíciu písmenami alebo číslicami tak aktuálnymi.

Na prúžok papiera

Ak je stena hladká a maľovaná, odrežte pruh tapiet v svetlejšom odtieni, prilepte ho a rámy okolo neho vložte.