Články

Zmeňte pôdu bez práce

Zmeňte pôdu bez práce

VLASTNOSTI: Je to druh koberca z tkaného vinylu, ktorý napodobňuje rastlinné vlákna. Má hrúbku 3,8 mm a je k dispozícii v kotúčoch 2x25 m alebo dlaždiciach 50x50 cm.

VÝHODY: Je nekĺzavý a odolný voči silnej premávke. Okrem toho ponúka širokú škálu tónov a dokonca ich robí na požiadanie.

nevýhody: Popáleniny alebo ostré predmety ich môžu poškodiť. Nábytok môže okrem toho zanechať stopy po podlahe, pokiaľ nie sú položené podložky a niektoré materiály - stoličky, gumené koberce ... - zafarbia.

ÚDRŽBA: Je lepšie vyčistiť ho pomocou vysávača alebo v každom prípade teplou vodou a neutrálnym saponátom, pretože ak sa nezhorší. PRICE. Podľa kvality: modely napodobňujúce prírodné vlákna, 50 € / m2. Žiarivo sfarbené, s najrušnejším vláknom, 60 € / m2plus inštalácia, ktorá siaha od 5 € / m2, dlaždice a 10 € / m2 Ak je to roll.

INŠTALÁCIA:
- Ako sa to robí? Podlaha musí byť rovná. Ak sa dodáva v kotúči, je pripevnená lepidlom. Dlaždice sú samolepiace a sú umiestnené na šachovnici a vždy medzi stenami, aby sa dosiahla väčšia opora.
- Ako dlho to trvá? Na 50 m2, ak sú dlaždice, od 1 do 2 dní. Ak je rolka, približne 2 a pol dňa.