Kategórie Popisy

Získajte jas
Popisy

Získajte jas

Kúpil som podlahu, v ktorej sú všetky steny pokryté exponovanými tehlami, okrem stĺpov a betónových trámov. Podlaha aj strop sú biele. Nevybral som si ani nábytok, ani čalúnenie. Čo by som mal zvážiť, aby som získal jas?

Čítajte Viac
Popisy

Vianoce prišli na Instagram

Ponožky, krby zdobené girlandami a červenými plodmi, stoly so sviečkami a množstvom jedla, vankúše a pestré prikrývky, vianočné stromčeky a chutné sladkosti. Zdá sa, že Vianoce prišli o niečo skôr, ako sa očakávalo.
Čítajte Viac
Popisy

Vytvorte si šijací roh

Pre potešenie, pre nevyhnutnosť alebo pre prácu je fakt, že vyšívanie sa vrátilo násilím. Ak sa chystáte venovať časť svojho voľného času alebo svojho podnikania, budete potrebovať priestor doma; Pozrite sa, ako na to.
Čítajte Viac
Popisy

Avanti Boutique Hotel

Modrá a biela - dvesto percent námorných farieb - hviezda v každom rohu hotela Avanti vo Fuerteventure, zdobená a navrhnutá ako útočisko pokoja pre cestovateľov.
Čítajte Viac
Popisy

Ako si objednať riad v kuchyni

Inšpirovali sme sa viac ako inokedy v motte „Rozdeľ a dobývaj“ a aplikuj to v kuchyni. Oddeľte a usporiadajte. Každý príbor, paleta, tanier, hrniec, podnos atď. Má svoje miesto a je možné získať priestor 10, funkčný a uprataný so všetkým na dosah ruky. Registrujete sa?
Čítajte Viac
Popisy

Ako vyzdobiť krb tento rok vianočné (a uspieť)

Strávenie Vianoc bez zdobenia obývacej izby by sa mohlo považovať za hriech tučných ľudí a oblasť, v ktorej trávite viac času s rodinou, by mala vytekať vianočného ducha zo všetkých kútov. Ale ak máte na vrchu krb, jeho neodzdobenie girlandami alebo sviečkami je už neodpustiteľné! Ukážeme vám nápady na zdobenie vianočných krbov, ktoré uspejú na Instagrame.
Čítajte Viac
Popisy

Kľúče k efektívnejšiemu domu

Lepší život s väčším pohodlím a nižšími nákladmi na účty za domácnosť je na dosah ruky, ak vylepšíte dom tak, aby bol efektívnejší. Spotrebujete menej energie, všimnete si úspory a ochránite životné prostredie.
Čítajte Viac